Nie mam swojego najlepszego zdjęcia

Jeszcze. Cały czas, robiąc kolejne, czasami zrobię dobre

zdjęcia robione dla przyjemności

Witaj w mojej galerii. Trafiłeś do miejsca w który wystawiam swoje zdjęcia. Zdjęcia o bardzo różnej tematyce, od krótkich reportaży i zdjęć krajobrazowych do prac które nazywam „sztuką”. „Sztuką” ponieważ trudno je klasyfikować.

podróże – krajobrazy

„…Problemem fotoamatora jest to, że nie ma on powodów do robienia zdjęć”. – Terence Donovan

„...Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko”. – Henri Cartier-Bresson

„...Fotografia, jako potężne medium wyrazu i komunikacji, oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania”. – Ansel Adams

moje zdjęcia na Instagramie

Tu publikuję częściej i bardziej spontanicznie.

To nasz blog. Zapraszam, może warto?

zajmuję się jeszcze

Produkujesz, sprzedajesz? Potrzebujesz zdjęcia do katalogu?

Tradycyjny packshot lub zdjęcia ilustracyjne to podstawa nowoczesnej reklamy wizualnej.

Chcesz zaistnieć na bardzo wymagającym rynku fotografii reklamowej? Masz coraz więcej zleceń i potrzebujesz retuszera do swoich prac?

Retusz w fotografii był zawsze, teraz zmieniły się tylko narzędzia. Wykonuję postprodukcje fotograficzną dla czasopism i fotografów.

Najprostszym, najtańszym i najskuteczniejszym sposobem promocji Ciebie lub Twojej firmy jest strona internetowa.

Powiedzenie mówi: „Nie ma Cię w internecie – nie istniejesz!” Jeżeli nie masz jeszcze swojej strony internetowej, a chcesz ją mieć – dobrze trafiłeś.

Ślub to wydarzenie w życiu najważniejsze

Każdy się do niego starannie przygotowuje, ale ten dzień szybko mija. Na dłużej zostają tylko wspomnienia i zdjęcia.

Zdjęcia ślubne, które pokazujemy rodzinie i znajomym. Dzielimy się naszymi wspomnieniami, najważniejszą pamiątką tego dnia.

Mieszkasz na warszawskim Ursynowie. Potrzebujesz fotografa ślubnego na swój ślub. Trafiłeś idealnie.

dwa słowa o mnie

„…doświadczenie nauczyło mnie, że (…) fotografia zbliża nas do prawdy uniwersalnej, ale nigdy do końca nam jej nie odsłania”. – Edward Hartwig

Z tego powodu na początku strony piszę w cudzysłowie – „sztuka”. Edward Hartwig, wielki człowiek którego miałem okazję poznać, nauczył mnie min. pokory dla fotografii.

Nie mam swojego najlepszego zdjęcia, jeszcze? Cały czas, robiąc kolejne, czasami zrobię dobre.

Mogą Ci się nie podobać, masz do tego święte prawo. Ale jeżeli któraś fotografia szczególnie Ci się spodoba i chciałbyś ją kupić w wersji papierowej lub cyfrowej, napisz.

Pamiętaj, że użycie zdjęć bez mojej zgody do jakiegokolwiek celu jest bezprawne. Wszystkie są objęte prawami autorskimi należącymi do mnie.

zostańmy w kontakcie

kontakt

+48 693 710 605